Polazak
(subota)
Dužina rute
45 km
Polazna lokacija
Gornje Jelenje
Kotizacija
- - - -
Broj pregleda
427+
  • dodaj kao .ics kalendar
  • dodaj kao webcal kalendar
  • dodaj kao .VCS kalendar

Bakarska vodica 2013.

PLAN PUTA biciklom 45 km
Klub 'Pedala Laganini' 06:50
Karlovac – G. Jelenje (autom) 07:00 - 08:30
G. Jelenje - Grobnik 12 km 09:00 - 09:40 (20 min odmor)
Grobnik - Bakar 15 km 10:00 - 10:50 (40 min caffe na rivi)
Bakar – Meja (konoba 'Bajta') 7 km 11:30 - 12:30 (90 min ručak)
Meja – autocesta 5 km 14:00 - 14:40 (20 min odmor)
Autocesta – G. Jelenje 6 km 15:00 - 15:50
G. Jelenje – Karlovac (autom) 16:30 - 18:00

Polazak ispred klupskih prostorija u 7:00 sati (osobni automobili ili kombi).
Povratak u Karlovac u 18:00 sati.

Velika karta. Mjesto je slabo mapirano? Pomozi nam!