Polazak
(četvrtak)
Polazna lokacija
Zagreb (grad)
Kotizacija
- - - -
Broj pregleda
446+
  • dodaj kao .ics kalendar
  • dodaj kao webcal kalendar
  • dodaj kao .VCS kalendar

Blagdan Velike Gospe Marija Bistrica

PLAN PUTA (biciklom 130 km):
Karlovac - Zagreb, vlakom 08:00 - 09:00
Zagreb - Sesvete - Belovar 18 km 09:30 - 10:30 (20 min odmor)
Belovar - Laz - Marija Bistrica 18 km 10:50 - 12:00 (60 min obilazak)
Marija Bistrica - Gornja Stubica 12 km 13:00 - 13:40 (20 min odmor)
G. Stubica - Jakovlje - D. Bistra 22 km 14:00 - 15:20 (30 min ručak)
D. Bistra - Rakitje - Rakov Potok 20 km 15:50 - 16:40 (20 min odmor)
Rakov Potok - Novaki 20 km 17:00 - 17:50 (20 min odmor)
Novaki - Karlovac 20 km 18:10 - 19:00

Okupljanje: - ispred klupskih prostorija, od 07:00 do 07:30

Velika karta. Mjesto je slabo mapirano? Pomozi nam!