Polazak
(subota)
Dužina rute
75 km
Polazna lokacija
Karlovac, Trg J. Jelačića
Kotizacija
- - - -
Broj pregleda
73+
  • dodaj kao .ics kalendar
  • dodaj kao webcal kalendar
  • dodaj kao .VCS kalendar

Paška čipka

(Prezid - Jasenica – Pag – Novalja – Lun)

subota, 12.10.2013. - 75 km:
Garaža 06:30
Karlovac - Gračac - Prezid 07:00-10:30

Prezid - Jasenice - Posedarje 25 km 11:00 - 12:00 (30 min odmor)

Posedarje - Jovići - most Pag 25 km 12:30 - 14:00 (30 min odmor)

most Pag - Pag 25 km 14:30 - 16:00

nedjelja, 13.10.2013. - 50 km:
Pag - Novalja 25 km
08:00 - 09:30 (30 min odmor)

Novalja - Lun 25 km
10:00 - 11:00 (60 min odmor)

Pag - Plitvice - Karlovac 17:00 - 21:00

Velika karta. Mjesto je slabo mapirano? Pomozi nam!